İş, aile, arkadaşlar, hobilerimiz… Yapılacak şey çok, zaman yok! Gündelik hayatın hızına yetişmeye çalışırken yanımızda olan ve hayatımızı kolaylaştıran mobil uygulamalar, teknolojinin en olumlu yanlarından biri şüphesiz. İster dosyalarımızı derli toplu saklayıp yedekleyebileceğimiz bir bulut hizmeti, ister iPad’imizi ikinci ekrana dönüştürebileceğimiz pratik bir uygulama, isterse dinlemek istediğimiz tüm şarkılara saniyeler içerisinde ulaşabileceğimiz bir dijital müzik servisi… Yararlı mobil uygulamaların ucu bucağı yok! Gelin hayatınızı kolaylaştıracak en iyi 5 ücretli iOS uygulamasını birlikte keşfedeli

Pocket Premium

İnternette gezinir veya araştırma yaparken, o sırada okumaya vaktimizin olmadığı ama sonradan yararlanabileceğimiz bir kaynak bulunca ne yaparız? Linki ya da yazının başlığını not etmek, sayfayı tarayıcımıza yer imi olarak kaydetmek gibi pek de pratik olmayan seçenekler söz konusu. Pocket işte tam bu noktada devreye giriyor. Uygulamayı bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza yükledikten sonra, karşılaştığınız sayfaları tek tıkla Pocket’e aktarabiliyor ve cihazlar arası da eşlenen uygulama sayesinde bu içeriklere istediğiniz zaman istediğiniz cihazınızdan ulaşabiliyorsunuz. Pocket Premium ile uygulamanın ücretsiz versiyonunda bulunmayan çok sayıda olanaktan faydalanbiliyorsunuz.

Scanner Pro

Günümüzde pek çok evrakı e-posta yoluyla gerekli kişi ve kurumlara iletebiliyoruz. Ancak belgelerin fotoğrafını çekmek çok kolay bir iş olmadığı gibi iyi sonuç verdiğini de söyleyemeyiz. İşte bu noktada devreye tarayıcı uygulamaları giriyor. iOS’un en beğenilen ve rağbet gören tarayıcı uygulamalarının başında Scanner Pro geliyor. Tarayıcıya ihtiyaç duymadan bu uygulamaları kullanarak fotoğraflarınızı ve belgelerinizi taramanız mümkün. Bu uygulama çok işinize yarayacak!

DuetDisplay

Evden çalışan pek çok kişi için tek monitör kâbus olabiliyor. Tasarımcılar, illüstratörler, çevirmenler, çalışırken devamlı açık olacak bir ikinci ekrana ihtiyaç duyuyorlar. Gidip sadece bu iş için kullanılacak bir monitör satın almak veya ikinci bir bilgisayar edinmek gibi seçeneklerin yanında, çok daha kolayı var: DuetDisplay! Eğer bir iPad’iniz varsa ve boyutları ikinci ekran ihtiyacınızı karşılayacak düzeydeyse, DuetDisplay uygulamasını tek seferlik cüzi bir ödeme karşılığında satın alabilir ve iPad’inizi dilediğiniz zaman lightning kablonuzla ikinci ekrana dönüştürebilirsiniz.

Netflix

Netflix’i duymayan kaldı mı? Aylık belli bir ücret karşılığı yüzlerce dizi ve filme istediğiniz cihazdan erişebildiğiniz, içerikleri mobil cihazlarınıza indirebildiğiniz, pek çok ödüllü ve prestijli yapımı dünyayla aynı anda izleme imkânı yakaladığınız global bir streaming platformu Netflix. “Hakan: Muhafız” adlı diziyle ülkemiz de Netflix için ilk orijinal içeriğini üretti bildiğiniz gibi.

Headspace

İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehirde yaşamanın stresi malum… Hepimiz bazen patlamaya hazır bir bombaya dönüşüyoruz. Bu stresi dengelemek ve iç huzura kavuşmak için herkesin farklı yöntemleri var. Bunlardan en yaygın ve yararlısının ise meditasyon olduğunu söyleyebiliriz. Günümüzde düzenli olarak meditasyon yapmanın en pratik yöntemlerinden biri mobil uygulamalar. Belli özelliklerin ücretsiz olup belli özellikler için abonelik ücreti ödemek gerekebilen Headspace gibi uygulamalar, günlük meditasyon düzeninizi oluşturmanız için size yol gösteriyor ve bu süreci kayıt altına alıyor. Sizi düzenli meditasyona teşvik etmek ve bu düzeni aksatmamanızı sağlamak için de çeşitli özellikleri var.

Show Full Content
Previous Oyunlarda Reklam Kullanımı
Next EN İYİ 5 ÜCRETLİ ANDROİD UYGULAMASI

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

NEXT STORY

Close

Lead Yönetimi / Skorlama

Ağustos 22, 2019
Close