Mobil cihazları Android işletim sistemine sahip kullanıcılar için Google Play üzerinde binlerce ücretli ve ücretsiz uygulama mevcut. Ücretsiz uygulamalar içerisinde hangilerinin bu ücreti ödediğinize değeceğini, uygulamayı indirip sonra bir kenara atmayacağınızı tam anlamıyla bilmek zor. Biz de bu yazıda size yardımcı olmak için en başarılı bulduğumuz 5 ücretli Android uygulamasını listeleyeceğiz.

Pocket Casts

Radyo yayınlarının kayıtlı halinin kullanıcıya sunulduğu hali olarak tanımlayabileceğimiz podcast’ler son zamanlarda giderek rağbet görmeye başladı. Podcast’ler bir radyo yayınlarının kaydedilmesi şeklinde hazırlanabildiği gibi kişisel olarak kaydedilerek, canlı olarak yayınlanmaksızın da internet üzerinden sunulabiliyor. Özellikle herhangi bir radyo kurumuyla bağı olmadan kendi girişimiyle podcast kaydeden yayıncılar sayesinde skala giderek genişliyor. En işlevsel ve kullanıcı dostu podcast uygulamalarından biri olan Pocket Casts, en sevdiğiniz podcast’leri dinlerken keyfinize keyif katmanızı sağlayacak. Pocket Casts’in sıklıkla “en iyi ücretli Podcast uygulamaları” arasına girmesi de, kullanıcıların beğenisini kazandığını gösteriyor.

Vocabulary.com

Vocabulary.com adlı İngilizce sözlük uygulaması sayesinde bir yandan keyifli vakit geçirirken bir yandan İngilizce sözcükler üzerine ustalaşma olanağına sahipsiniz. Aynı adlı web sitesinin resmi uygulaması olan Vocabualry.com’u son derece cüzi bir ücret karşılığında Google Play Store’dan edinmeniz mümkün. İngilizce sözcük dağarcığınızı geliştirmenizi sağlarken Vocabulary.com vazgeçilmeziniz olacak.

LastPass Password Manager

İşinize en çok yarayacak ücretli Android uygulamalarından biri şüphesiz LastPass Password Manager. İnternette kullandığınız her türlü parolanızı güvenli bir biçimde muhafaza etmenizi sağlayan, aynı zamanda güvenli şifreler üretmenize yardımcı olan LastPass Password Manager’ı bilgisayarlarda, mobil cihazlarda ve tabletlerde senkronize olarak kullanabilirsiniz. Premium versiyonunu gayet uygun bir ücret karşılığında edinebileceğiniz bu uygulama, benzerlerinden ayrılmasını sağlayan pek çok özelliğiyle sizi bekliyor.

Weather Radar Pro

Hava durumunu takip etmek hepimiz için büyük bir öncelik. Telefonumuzun varsayılan hava durumu uygulaması yetersiz ve kullanışsız geliyorsa gündelik hayatta birtakım sorunlar yaşamak kaçınılmaz. Weather Radar Pro adlı android uygulaması işte tam bu noktada yardımımıza yetişiyor. Hem günlük hem de ileriye dönük hava durumunu grafikler ve haritalardan da yararlanarak takip etmenize olanak sağlayan Weather Radar Pro, bir hava durumundan bekleyebileceğiniz her şeyi size sunarak başarısını perçinliyor.

White Noise

Listemizdeki son uygulama, uykuya dalmakta güçlük çekenler için. Sabah işe gideceksiniz ama gözünüze bir damla uyku girmiyor mu? Uzun bir otobüs yolculuğunda etraftaki gürültü uyumanıza engel mi oluyor? Öğle arasında kısa bir şekerleme yapmanız mı gerekiyor? O zaman White Noise tam da sizin için. Doğadan alınmış 40’ın üzerinde ses içeren bir kataloğa sahip olan uygulama, bu seslerin bir döngü halinde uygun ses yüksekliğinde çalınmasına olanak tanıdığı gibi, kendi seslerinizi de kaydedebiliyorsunuz. Today Show, The Dr. Oz Show, Time, The Washington gibi önemli yayınlar tarafından da önerilen White Noise uygulaması, uyku düzeni ve uyku hijyenini iyileştirmek isteyenler için ideal.

Show Full Content
Previous EN İYİ ÜCRETLİ iOS UYGULAMALARI
Next İnternet Reklamcılığı Nedir?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

NEXT STORY

Close

Yeni Data Studio Geliştirici Araçları, Konektörleri ve Görselleştirmelerini Kolaylaştırır

Temmuz 16, 2019
Close